Sokak Stili Kombinleri

Sokak Stilinde Yaratıcı ve Neşeli Tercihler!

Sokak stili denildiğinde daha özgür ve çoğu kez kişilerin kendi yaratıcıklarını kullandıkları bir tarz akla gelir. Sokak stilinde başarılı kombinler yapmak, doğru parçaları seçmek önemlidir. Bunun için de günümüz sokak trendini iyi takip etmek gerekir.

2019 Sokak Stilinde En Çok Öne Çıkan Renkler Hangileri?

Sokak stili bu sene de birçok rengi ön plana çıkartıyor. Bunlar arasında yaz, kış ve bahar stilleri arasında farklar olsa da özellikle bazı renkleri her mevsim tercih edebilirsiniz.

Örneğin mercan ve portakal kırmızısı sokak modası için 2019 yılının ideal renkleri arasında yer alıyor. Yaz ve bahar renklerine daha uygun olsa da kışın da kullanılabilir. Zerdeçal turuncusu, hardal sarısı, biber yeşili, saks mavisi, karamel ve toprak kahvesi gibi renkler de popüler seçimler arasında yer almaktadır.

2019 Sokak Stilinde Kazak Seçimleri Nasıl?

Özellikle de salaş kazaklar sonbahar ve kış sokak modası vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Asimetrik modeller, tek omuzlu ya da omuz dekolteli V yaka salaş kazaklar dar pantolon ve taylarla çok iyi biçimde kombine edilebilir.

Bu sene yosun yeşili, pembe, saks mavisi, beyaz, ekru ve hardal rengi kazaklar oldukça ön plandadır.

2019 Sokak Stilinde Hangi Botlar Daha Çok Giyiliyor?

2019 sokak stilinde kovboy çizmeleri ve bootiler oldukça sevilen parçalardan! Sonbahar-kış kreasyonlarının tamamlayıcı parçası olan botlar; stil olarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilir!

Yılan desenli deri botlar ise çok revaçtadır. Düz ya da yüksek topuklu modeller ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

2019 Sokak Stilinde Etek-Elbise Modelleri Nasıl?

2019 yılı sokak stili etek ve elbiseler açısından da son derece hareketli! Çiçekli ve asimetrik elbiseler çok moda! Altına rengarenk spor ayakkabıları tercih edilebileceği gibi özellikle beyaz spor ayakkabıları ile tarz kombinler yakalayabilirsiniz.

Eteklerde de asimetrik ve fırfırlı modeller ile özgür-neşeli bir sokak tarzı yansıtılabilmektedir.

Stilistlik Kursu Ne Kadar Sürer?

Stilist olmak ve modada tasarlayıcı olmak istiyorsanız hem uygulama hem teknik bilgi açısından kursumuz son derece kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Stilistlik kursu için bize geldiğinizde 24 haftalık yoğun ama sonuca ulaştıran bir eğitim almış olacaksınız. Kursu başarıyla tamamladığınızda ise kurumuzun sertifikasına sahip olabilirsiniz.