Stilistlik Kursu Fiyatları

Sektör içerisinde önemli bir yer edinmiş meslek dallarından biri olan stilistlik son dönemde artan öğrenci sayısıyla boy göstermektedir. Genel olarak bakıldığında tekstil sektörü içerisinde nitelikli eleman olmama konusunun farkındayız ve sorunu görmekteyiz. Bu ve bunun gibi daha yazmaktan dahi çekindiğimiz onlarca nedenden dolayı sektör içerisine nitelikli personel yetiştirme konusunda kurum elimizden geleni yapıyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte sektör içerisinde ki gelişmeleri gözlemliyor aynı zamanda analizlerimizi yapıyor ve eğitimlerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Tabiki sarf ettiğimiz bu çabaların, yetiştirdiğimiz onlarca öğrencimizin olması ve aynı zaman da yılların verdiği tecrübe stilistlik kursu fiyatları konusuna cevap olacak nitelikte yansımaktadır.

Bizler kurum olarak takındığımız prensibimiz de öğrencilerimizin eğitimine öncelik vermekteyiz. Hatta ücret konusunu konuşmak bizlerin eğitimci kişiliklerini zedeleyen tehlikeli bir konudur. Fakat güncel yaşam şartları bizleri bu konuya açıklık getirme gereğini tekrar tekrar hatırlatmaktadır. Fiyat listemizi oluştururken (bu konu devam etmekte olduğumuz tüm eğitimler için geçerlidir.) farklı eğitim kurumların vermiş olduğu eğitim seviyelerine biçmiş olduğu değerleri, yaşam şartlarını ve öğrencilerimize sunmuş olduğumuz hizmetleri de dahil ederek tamamlamış bulunmaktayız.

Listemiz içerisinde bulunan stilistlik kurs fiyatları dönemsel ve eğitimlerimize katmış olduğumuz yeni eklentilere göre değişiklik göstermektedir. Tabi ki bu durum sizin güncel dönemde almış olduğunuz fiyat teklifi ile iki sene sonra başka bir öğrencimizin alacağı fiyat teklifi arasında değişiklikler olacağını göstermez. Fiyat listemizi güncellemek istediğimiz her dönem geçmiş zamanlarda ödeme yapmış olan tüm öğrencilerimizin göz önünden tekrar tekrar geçirilerek değiştirmektedir.

Fiyat Performans Dengesi

Teknolojiyi takip eden okurlarımız ya da öğrencilerimiz atmış olduğumuz başlığı rahatlıkla anlam  kazanacaktır. Teknoloji dünyasında özellikle akıllı telefonlar için bu tabir sıklıkla kullanılmaktadır. Bazı cihazlar çok yüksek meblağlara satılır fakat aldığı ücreti tamamıyla hak etmiştir. Bazı telefon markaları çok düşük ücretler alır bu fiyata göre kullanımı vardır.

Fakat bazı telefon firmaları öyle dikkatli ve kaliteli telefonlar üretirler ki ücreti çok yüksek olan telefonlarla yarışırlar ama onlar kadar kaliteli değillerdir. Buna rağmen fiyatları neredeyse “kötü” olarak tabir edilen telefonlar kadar düşüktür. Teknoloji sektörü içerisinde olan bireylerde bu arada kalan telefonlar için “fiyat performans telefonu” olarak anmaya başlarlar. Bizlerde vermiş olduğumuz eğitimlerde tamamen fiyat performans ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Kurs fiyatlarımız diğer kurumların talep ettiği fiyatlar kadar asla değildir aksine diğer kurumlarla talep ettiğimiz fiyatların arasında sunduğumuz eğitim açısında dağlar kadar fark bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi birçok nedenden dolayı biraz öncede bahsetmiş olduğumuz gibi fiyat performans ilkesi sayesinde hem bilinçli hem de donanımlı stilist öğrencileri mezun etmiş oluyor aynı zamanda ücretlerimiz ile de tercih edilen bir eğitim kurumu olmaktan gurur duyuyoruz.

Talep Edilen Ücrete Hangi Opsiyonları Sunuyoruz ?

Donanımlı ve dolu öğretmenlerimizin yanı sıra bilgisayarlarımızın kalitesi sayesinde kişi başı birer bilgisayar olacak şekilde öğrenmeniz gereken programları tane tane ve tek tek anlatımlar yapıyoruz. Bunun dışında seçmeniz gereken kumaşları yazılı ve uygulamalı olarak görsel showlar eşliğinde eğitimlerimizin çıtasını arttırıyor sizlerle beraber interaktif eğitimler veriyoruz. Tamamen ezberci bir zihniyet olan “Tahtaya yaz, anlat ve dersi bitir.” mantığının karşısında olduğumuz için sizlerle sohbet ederek ve sorular sorarak ilginizi çekiyor aynı zaman da kafanızda oluşan tüm soru ve sorunları o fark ederek çözüme kavuşturuyoruz. Sadece teknik bilgi aktarımı bulunmanın yanı sıra sektör içerisinde yaşama ihtimaliniz olan sorunları da su yüzüne çıkararak sizleri nelerle karşılaşabileceğinizi anlatıyor ve sizleri tam teşekküllü bir şekilde mezun ediyoruz.

Stilistlik kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız