2020 sokak modası

2020 Sokak Modasında Özgür Çizgiler!

Sokak modası 2020 yılında son derece özgür ve yaratıcı çizgiler taşıyor! Keyifli, neşeli kreasyonların göze çarptığını söyleyebiliriz. İçinde rahat hissedeceğiniz, stilinizi yansıtabileceğiniz birçok kombin yapmanız mümkün! Sokak modasında yaz, kış, ilkbahar, sonbahar stilleri ile ilgili yazıda bilgi bulabilirsiniz.

2020 Yaz Sokak Modasında Neler Ön Planda?

2020 yaz sokak modasında özellikle puantiyeli bluzlar oldukça ön planda! 60’lı yılların vazgeçilmesi olan puantiyeli bluzlar bu sene birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Rahat ve neşeli havasıyla da yaz modasına son derece uygun!

Kısa şortlar da son derece trend durumdadır! Birbirinde farklı renkler ve modelleriyle kısa şortlar en sevilen yaz parçalarından biri!

istanbul sokak modası

2020 İlkbahar Modasında Öne Çıkan Trendler Neler?

2020 ilkbahar sokak modasında renkli uzun kol swetler birçok kişinin tercihi haline gelecek! Kısa şortlarla sweetler birlikte güzel bir stili yansıtıyor!

İlkbahar sokak modasında bu sene renkler oldukça canlı! Özellikle pudra ve beyaz renklerinin ağırlığı göze çarpıyor. Beyaz spor ayakkabı ise birçok kombinin vazgeçilmezi!

2020 Sonbahar Modasında Neler Giyilecek?

2020 sonbahar sokak modasında kovboy çizmeler ve kısa botlar ön planda! Sokak modasının yaratıcı ve özgür stiline oldukça uygun parçalar bu sene çok moda! Kovboy çizmeler 70’lerden kalma bir moda ancak günümüzde çok sevilerek giyiliyorlar.

Sonbahar sokak modasında yılan derili botlar da tarzınıza eşlik edecek. Yırtık kot pantolonlar yine sokak modasının sıkça tercih edilenleri arasında yer alıyor.

2020 Kış Sokak Modasında Hangi Parçalar Kullanılıyor?

2020 kış sokak modasında asimetrik kesim, oversize kazaklar birçok kişinin tercihi olacak! Salaş kazaklar hem rahat hem de sıcak tutmalarının yanı sıra birçok kombin için ideal parçalardan biri!

Deri ceketler ve çizmeler de kış sokak modasında büyük yer kaplıyor. Düşük bel Jean pantolonlar ve parlak yarı transparan taytlar da yılın favorileri arasında!

Sokak Modası için Modelistlik ve Stilistlik Kursu Ne İşe Yarar?

Sokak modasının yanı sıra ayrıca modelistlik ve stilistlik gibi işlere de meraklıysanız Yeni Ümit Modelistlik kursu size istediğiniz alanlarda, ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve uygulama eğitimini sağlıyor. Modelistlik kursu olarak eğitimi başarıyla tamamlayanlara sertifika veriyoruz.

Hakim Yaka Gömlek Modelleri: modelistlikkurslari.com/hakim-yaka-gomlek-modelleri/

Twitter de bizi takip edebilirsiniz.